سوله آکام فلز

نجات هفت نفر از آتش سوزی در ساختمان مسکونی/ سوختن دو خودرو در آتش

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران ازنجات هفت تن در پی وقوع حریق در پارکینگ یک ساختمان مسکونی خبر داد.

سید جلال ملکی در گفت و گو با ایسنا درباره جزییات وقوع این حادثه و عملیات نجاتی که از سوی آتش نشانان انجام گرفته است اظهار کرد: ساعت ۱۳:۰۷ روز جاری یک مورد آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی در خیابان کریمخان، خیابان میرزای شیرازی به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد که سه ایستگاه به همراه امکانات کامل به محل اعزام شدند. 

وی ادامه داد: محل آتش سوزی یک ساختمان مسکونی بود که چهار طبقه روی همکف داشت. طبقه همکف این ساختمان پارکینگ بود و داخل همکف دو دستگاه خودرو سواری شاسی بلند جک و ساندرو و یک دستگاه موتورسیکلت وجود داشت. این دو دسستگاه خودرو دچار حریق شده بودند که خودرو جک کاملا شعله ور بود. 

سخنگوی آتش نشانی تهران اظهار کرد: قسمت پشتی خودرو ساندرو و صندوق عقب آن شعله ور بود و در حال سرایت به سایر قسمت‌ها و موتورسیکلت بود. 

نجات هفت نفر از آتش سوزی در ساختمان مسکونی/ سوختن دو خودرو در آتش

وی با بیان اینکه دود بسیار غلیظی طبقات را فرا گرفته بود گفت: آتش نشانان همزمان با خاموش کردن آتش به طبقات بالایی رفته و چندین نفر را به سطح پشت بام انتقال دادند و سپس از طریق پشت بام ساختمان‌های مجاور به محل امن منتقل کردند. هفت نفر که شش خانم و یک اقا بودند از ساختمان خارج شدند که همه دچار دودگرفتگی شده بودند و به عوامل اورژانس تحویل داده شدند  و تا دقایق دیگر محل به مالکان ساختمان تحول داده می شود. 

نجات هفت نفر از آتش سوزی در ساختمان مسکونی/ سوختن دو خودرو در آتش

انتهای پیام 

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

کشف ۵۰ کیلوگرم تریاک از خودروی ۲ قاچاقچی-پیام امروز

سرهنگ حسین باباپور  گفت: با انجام رصد و پایش و پیگیری‌های شبانه روزی و فعال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *