سوله آکام فلز

«نجفقلی حبیبی» شمع تولد ۸۱سالگی را خاموش کرد

نجفقلی حبیبی، پژوهشگر حوزه فلسفه و مصحح نسخ، در برنامه‌ای با حضور معاون اسناد سازمان اسناد و کتابخانه ملی و تعدادی از استادان و پژوهشگران فلسفه، شمع تولد هشتادویک‌سالگی خود را خاموش کرد.

به گزارش ایسنا، در گزارش این برنامه آمده است: در این برنامه که به میزبانیِ موسسه فرهنگی هنری خط سوم هنر و کافه فلسفه برگزار شد، تعدادی از اعضای هیئت علمی موسسه حکمت و فلسفه، محمدجواد جعفریان، معاون سازمان اسناد و کتابخانه ملی و نیکنام حسینی‌پور، مشاور مدیرعامل صندوق اعتباری هنر حضور داشتند.

غلامحسین معصومی همدانی، شهرام پازوکی، غلامحسین جوادپور، بهمن پازوکی، حسین وفاپور، محمود شیخ و محمد آسیابانی از جمله حاضران در این نشست بودند.

در این نشست صمیمانه هر کدام از حاضران به ذکر ویژگی‌های اخلاقی و کاری نجفقلی حبیبی و بیان خاطراتی از دوران حضور او در دانشگاه علامه طباطبایی، دانشکده‌های الهیات و حقوق دانشگاه تهران و… پرداختند.

نجفقلی حبیبی متولد اول خرداد ۱۳۲۱ است. او تا کنون دو بار برگزیده جایزه کتاب سال شده و یک دوره هم دبیر علمی این جایزه بوده‌است. تاسیس و ریاست دانشگاه تربیت مدرس، ریاست دانشگاه علوم قضایی، ریاست دانشگاه علامه طباطبایی، نمایندگی مردم تهران در سومین دوره مجلس شورای اسلامی، و عضویت در هیئت امنای خانه کتاب ایران از جمله سوابق مدیریتی اوست. نجفقلی حبیبی همچنین از سال ۱۳۹۴ تا کنون عضو هیئت امنای کتابخانه ملی ایران است.

«نجفقلی حبیبی» شمع تولد ۸۱سالگی را خاموش کرد

«نجفقلی حبیبی» شمع تولد ۸۱سالگی را خاموش کرد

«نجفقلی حبیبی» شمع تولد ۸۱سالگی را خاموش کرد

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

سفر بدون ویزا به چین تمدید شد-پیام امروز

به نقل از یورونیوز، چین سفر بدون روادید را برای مالزی و ۱۱ کشور اروپایی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *