سوله آکام فلز

نظری: ممانعت از انتقاد نمایندگان شایسته نیست

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس ضمن تأکید به لزوم جدیت تعزیرات حکومتی در نظارت بر قیمت کالاهای اساسی گفت: ممانعت از انتقاد نمایندگان به بهانه جراحی اقتصادی، درست و شایسته نیست.

به گزارش ایسنا، سیدغنی نظری خانقاه در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: کارگزاران مخابرات روستایی مشکلات دارند اما در خدمت به مردم سنگ تمام می‌گذارند؛ بنابراین لازم است درباره تعیین تکلیف این افراد که با حقوق بسیار اندکی فعالیت می‌کنند و امنیت شغلی ندارند و گاها تجمعاتی دارند که با آنها برخورد مناسبی نیز صورت نمی‌گیرد، اقدام لازم انجام شود.

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی در ادامه تذکرش به وزیر ارتباطات از وضعیت اینترنت برای شهروندان حوزه انتخابیه انتقاد کرد و گفت: حقوق و مزایای بازنشستگان مخابرات که ۳۰ سال کار و تلاش کرده‌اند، پرداخت نمی‌شود و این افراد چندین ماه است که به دنبال احقاق حقوق خودشان هستند لذا بنده از این طریق تقاضای رسیدگی به حل مشکلات این افراد را دارم.

نظری خانقاه خطاب به وزیر کشور از بی‌توجهی به وضعیت معیشتی دهیاران و حقوقشان انتقاد کرد و تأکید کرد: این افراد نماینده دولت هستند و مشکلات موجود در کیفیت کار آنها تأثیرگذار است؛ به طوری که برخی از افراد نزدیک ۲۰ سال است که فعالیت کرده اما هنوز امنیت شغلی نداشته و آینده‌ای برای خود متصور نیستند.

وی در پایان درباره قیمت کالاهای اساسی گفت: گرانی‌ها فشار زیادی را به مردم تحمیل می‌کند. نباید برای جراحی اقتصادی مردم تحت فشار قرار گیرند؛ بنابراین جدیت و قاطعیت تعزیرات حکومتی، ارزان بودن و در دسترس بودن کالاهای اساسی را خواستاریم. ممانعت از انتقاد نمایندگان به بهانه جراحی اقتصادی، درست و شایسته نیست. وزارت صنعت و معدن اقدام اساسی در این خصوص انجام دهد.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

ارجاع طرح تأسیس سازمان حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه به کمیسیون امنیت ملی-پیام امروز

۱۱:۰۶ – ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۰۶ – ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳  نمایندگان در نشست علنی امروز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *