یکشنبه , ۱۴ خرداد ۱۴۰۲

هلاکت قاچاقچیان مسلح سابقه دار در سبزوار/ کشف بیش از ۵۵۵ کیلو مرفین

به گزارش خبرگزاری فارس، سردار  مجید کریمی گفت: در درگیری مسلحانه پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی با قاچاقچیان در شهرستان سبزوار ۵۵۵ کیلو مرفین کشف شد و ۳ سوداگر مرگ به هلاکت رسیدند.

سردار کریمی در ادامه به تشریح جزئیات این عملیات پرداخت و اضافه کرد: تیم های مرکز عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر خراسان رضوی در راستای بررسی خبر دریافتی از پلیس اطلاعات، با همکاری ماموران انتظامی شهرستان سبزوار و داورزن ، باند قاچاقچیان مسلح مواد مخدر را شناسایی و تحت تعقیب قرار دادند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر انتظامی کشور تصریح کرد: یگان های عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی در عملیاتی گسترده ۴ خودرو متعلق به این باند را در یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان سبزوار شناسایی و برای دستگیری قاچاقچیان وارد عمل شدند.

سردار کریمی خاطرنشان کرد: در درگیری مسلحانه پلیس با قاچاقچیان، ۳ سوداگر مرگ که از قاچاقچیان مسلح سابقه دار بودند، به هلاکت رسیده و ۴ قاچاقچی دیگر نیز دستگیر شدند.

وی گفت : از این باند مسلح  ۵۵۵ کیلو مرفین و ۳۲ کیلو تریاک به همراه مقادیر قابل توجهی سلاح و مهمات شامل ۳ قبضه کلاشینکف، یک قبضه گرینف، یک قبضه برنو، یک قبضه آر پی جی، یک عدد مین ضد تانک، ۳ هزار فشنگ جنگی، ۱۰ عدد گلوله آرپی جی و یک دستگاه بی سیم دستی کشف شد.

انتهای پیام/



این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

حتما ببینید

آشنایی با سران اسرائیل/ قسمت پنجم: «موشه دایان»

– اخبار رسانه ها – به گزارش گروه رسانه های خبرگزاری تسنیم، در طول مدت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *