سوله آکام فلز

همکاری تورج اصلانی با فیلم‌ساز گرجی

همکاری تورج اصلانی با فیلم‌ساز گرجی

فیلمبرداری فیلم سینمایی «پسر کوچک و جنگل» به کارگردانی «گیورگی اواشویلی» فیلمساز گرجستانی و با مدیریت فیلمبرداری «تورج اصلانی» در کشور گرجستان به پایان رسید.

به گزارش ایسنا، طبق گزارش رسیده، فیلم سینمایی «پسر کوچک و جنگل» به نویسندگی، کارگردانی و تهیه‌کنندگی فیلمساز گرجستانی «گیورگی اواشویلی» Giorgi Ovashvili و با مدیریت فیلمبرداری «تورج اصلانی» سینماگر ایرانی؛ محصول مشترک کشورهای گرجستان و فرانسه، در لوکیشن‌های سخت و مملو از برف و کولاک کشور گرجستان به پایان رسید و هم اکنون در آخرین مراحل فنی قرار دارد. 
عرفان قبادی به عنوان دستیار فیلمبردار و همچنین داریا اصلانی به عنوان دستیار نور از ایران، در کنار تورج اصلانی در گروه فیلمبرداری این اثر سینمایی حضور داشتند. 
تورج اصلانی در سمت مدیر فیلمبرداری پروژه‌های معتبر داخلی و بین‌المللی؛ سال‌ها در جشنواره‌های مختلف دنیا حضور داشته و جوایز معتبر جهانی را هم از آن خود کرده است.
«گیورگی اواشویلی» کارگردانی فیلم «جزیره ذرت» Corn island را در کارنامه هنری خود دارد که نماینده کشور گرجستان در هشتاد و هفتمین دوره جوایز اسکار بود و نامزد اسکار بهترین فیلم خارجی در سال ۲۰۱۶ نیز بود. 
«تورج اصلانی» قرار بود مدیریت فیلمبرداری «جزیره ذرت» از فیلم‌های سینمای گرجستان و از مهمترین ساخته‌های «گیورگی اواشویلی» را در سال ۲۰۱۴ بر عهده داشته باشد که به دلیل عدم همکاری سفارت کشور آلمان در ایران و ندادن ویزا، این همکاری هشت سال بعد در فیلم «پسر کوچک و جنگل» به سرانجام رسید.

انتهای پیام 

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

از نحوه ساخت پهپاد‌های جنگی تا فروش تسلیحات در مستند «پرچمدار» + فیلم-پیام امروز

در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛ بهنام خان‌محمدی، مسئول روابط عمومی پلتفرم عماریار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *