سوله آکام فلز

واکنش تند ذی‌حساب باشگاه پرسپولیس به ادعاهای شکوری

ذی‌حساب باشگاه پرسپولیس می‌گوید معاون اجرایی سابق این باشگاه اسناد مالی خود را به باشگاه ارائه نکرده است.

باقر صفری ذی‌حساب باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگو با ایسنا، درباره بدهی ۷۹۲ میلیون تومانی ابراهیم شکوری معاون اجرایی سابق پرسپولیس به این باشگاه، اظهار کرد: در زمان سفر تیم به گوای هند، آقای شکوری از باشگاه مبلغی را به صورت یورو در قالب تنخواه دریافت کرد و بعد از بازگشت تیم، اسناد و مدارکی که ارائه کرد کسری داشت و بر همین اساس ۷۹۲ میلیون تومان به باشگاه بدهکار شد.

او درباره اینکه شکوری مدعی شده ۱۸ هزار یورو در گوا به رادوشوویچ پرداخت کرده است هم گفت: اگر به رادوشوویچ پرداخت کرده چرا مدارکش را به باشگاه ارائه نکرده است؟ در این چند ماه بارها به او نامه دادیم و حتی پیش از آغاز سال ۱۴۰۱ به باشگاه آمد و صحبت کردیم و گفتیم که به باشگاه بدهکار هستید. او ادعا می‌کرد که مدارکی دارد و ما هم گفتیم اگر دارید مدارک خود را ارائه بدهید.

وی درباره اینکه شکوری گفته است اگر به اسناد مالی درست رسیدگی شود شاید از پرسپولیس طلبکار باشد هم گفت: مگر امکان دارد در سیستم او را بدهکار نشان بدهد اما بگوید طلبکار هستم؟ اگر سندی دارد چرا ارائه نکرده است؟ اگر سندی درباره پرداخت به رادوشووچ هم هست باید به باشگاه ارائه شود و ما بررسی کنیم ببنیم اصلا امضای رادوشوویچ زیر رسید وجود دارد یا خیر.

ذی‌حساب باشگاه پرسپولیس درباره اینکه چرا با گذشت بیش از ۶ ماه از جدایی شکوری حساب‌های او با پرسپولیس تسویه نشده هم گفت: چون الان بدهی‌اش به پرسپولیس افشا شده می‌خواهد خودش را تبرئه کند. اینکه چه برنامه‌ای  بوده که شکوری این سندهایی که مدعی است را از پارسال به باشگاه ارائه نکرده، جای سوال است. حتما کاسه‌ای زیر نیم‌کاسه بوده و قصد و غرضی داشته است. ما به او رسما نامه زدیم که بدهکار هستید و اگر سندی دارید به باشگاه ارائه بدهید اما تا به حال سندی نداده است.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

هافبک استقلال پایش را به تیغ جراحان سپرد-پیام امروز

۱۵:۳۹ – ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ ۱۵:۳۹ – ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ مهدی مهدی پور هافبک تیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *