سوله آکام فلز

وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در تهران؛ فردا

اداره کل هواشناسی استان تهران هشدار هواشناسی سطح “نارنجی” برای تهران صادر کرد که بر اساس این هشدار، شاهد وزش باد شدید تا خیلی شدید، رگبار باران، رعد و برق، خیزش گرد و خاک خواهیم بود و احتمال بارش تگرگ نیز وجود دارد.

به گزارش ایسنا سازمان هواشناسی در استان تهران هشدار سطح نارنجی صادر و اعلام کرد که بر اساس این هشدار از اوایل وقت روز شنبه ۲۷ فروردین ماه، شاهد تقویت فعالیت سامانه بارشی در تهران خواهیم بود که تا پایان وقت روز یکشنبه ۲۸ فروردین ماه ادامه خواهد داشت. 

بر اساس این هشدار شاهد وزش باد شدید تا خیلی شدید، رگبار باران، رعد و برق، خیزش گرد و خاک خواهیم بود و احتمال بارش تگرگ نیز وجود دارد. 

این سازمان اعلام کرد که این مخاطره ممکن است موجب کاهش دید، لغزندگی جاده‌ها، آسیب به سازه های موقت، شکستن درختان فرسوده، آب گرفتگی موقت محلی و بالا آمدن سطح آب رودخانه ها، جاری شدن روان آب در مسیل‌ها، بخورد صاعقه و احتلال در تردد های درون و برون شهری بشود. 

اداره کل هواشناسی استان تهران توصیه کرد که در حاشیه رودخانه ها و بستر مسیل ها توقف نکنید. همچنین از فعالیت های کوهنوردی و جابه‌جایی کوچ رو باید اجتناب کرد. در انجام سفر های شهری و برون شهری باید احتیاط و از پارک خودرو در مجاورت درختان فرسوده و ساختمان های نیمه کاره خودداری کرد. 

بر اساس اعلام این سازمان از پرواز با گلایدار و هواپیماهای سبک نیز باید پرهیز کرد. 

انتهای پیام 

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

رایزنی‌های غریب آبادی با روسای دیوان عالی کشور‌های عضو سازمان همکاری شانگهای-پیام امروز

کاظم غریب‌آبادی معاون امور بین‌الملل و حقوق بشر قوه قضائیه که به نمایندگی از رئیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *