سوله آکام فلز

وزیر کشور: سخنان امام خمینی(ره) در فضای مجازی منتشر شود

وزیر کشور گفت: جمله جمله کلمات امام خمینی(ره)، حکمت است که به دل می‌نشیند. در فضای مجازی این جملات و سخنان باید نشر داده شود.

به گزارش ایسنا، احمد وحیدی امروز در نشست با اعضای ستاد بزرگداشت ارتحال امام رحمت الله اظهار کرد: همگی ما به حضرت امام (ره)مدیون هستیم. اکنون هم حرکت حضرت امام(ره) با پرچم‌داری مقام معظم رهبری ادامه دارد.  وعده‌هایی که امام(ره) دادند و امروز  مقام معظم رهبری دنبال می‌کنند، فروپاشی استکبار غرب بود و دین داری مردم  که تیپ وعده ها در حال تحقق است.

وی افزود: امروز همه معارف بلند انسانی در این حرکت بزرگ نهفته است و تلاش‌های دشمن برای خاموش کردن این مطلب به جایی نرسیده است.

وحیدی تاکید کرد: نکته در این است که بزرگداشت حضرت امام(ره) هر سال بیش از سال پیش باید باشکوه‌تر برگزار شود. همان طور که امروز اربعین تبدیل به نقطه اوج ایمانی شده است، همان طور که روز قدس و ۲۲ بهمن روز مهمی شده است. نباید این روزها را از دست بدهیم.

وی بیان کرد: همه دستگاه‌های علمی و فرهنگی و همه نهادها باید نقش خودشان را در این موضوع ایفا کنند. جمله جمله کلمات امام ، حکمت است که به دل می‌نشیند. در فضای مجازی این جملات و سخنان باید نشر داده شود. در این دوران باید کتاب‌های جدیدی رونمایی شود.

وزیر کشور گفت: انتشار ایده‌های حضرت امام(ره) بسیار بسیار مهم است.  در دانشگاه ها و مدارس نمی‌دانم چه برنامه‌ای گذاشته اند اما  مراسم که فقط نباید به مراسم  حرم خلاصه شود. باید یک برنامه مشخصی در دانشگاه ها و مدارس وجود داشته باشد.

وی خاطر نشان کرد: اینکه دیگران درباره امام(ره) حرف بزنند بسیار مهم است، چرا که امام باید از زبان دیگران شنیده شود. پوشش دادن این مطلب از اقلیت های دینی و مذهبی بسیار مهم است. از سویی از شخصیت های جدیدی که تاکنون درباره امام صحبت نکرده‌اند باید حرف گرفته شود.

وزیر کشور اظهار داشت: دشمن تلاش‌های بسیار کرد تا امام را محو کند، اما نتوانست.

وی افزود: قرارگاه خاصی برای مراسم ارتحال حضرت امام خمینی رحمت الله تشکیل خواهد شد تا هیچ کاری بر زمین نماند. باید با زائران امام(ره) خوب برخورد شده و اسکان دهی مناسبی شود ، یعنی اگر بخواهیم رضایت امام(ره) را جلب کنیم نباید چیزی را کم بذاریم.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

مدال افتخار مجلس یازدهم این بود که برآیند کلی عملکرد ما مقبول رهبر حکیم انقلاب است-پیام امروز

محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در نشست علنی نوبت عصر امروز (سه شنبه، اول …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *