پتر چک از چلسی جدا شد

در پی تغییر و تحولات اخیر در باشگاه چلسی، پتر چک نیز از این باشگاه رفت.

به گزارش ایسنا و به نقل از ساکرنت، باشگاه چلسی پس از تغییر مالکیت دست به تغییر و تحول در چندین پست زده است و خیلی از مدیران خود را تغییر داده است. چند روز پس از اعلام جدایی مارینا گرانوفسکایا از پست مدیر ورزشی، پتر چک نیز به عنوان مشاور فنی این باشگاه از سمت خود کنار رفت.

پس از تصاحب چلسی توسط کنسرسیوم آمریکایی باشگاه چلسی به دنبال حضور افراد جدید در باشگاه است. پتر چک ۴۰ ساله که از سال ۲۰۰۴ تا ۲۰۱۵ در دروازه آبی‌ها قرار داشت مدتی را در آرسنال گذراند و در ادامه به عنوان مدیر ورزشی به این باشگاه آمد و چند سالی در این پست فعالیت داشت و در زمان حضور او چلسی توانست قهرمان لیگ قهرمانان اروپا نیز شود.

دروازه‌بان سابق تیم ملی فوتبال جمهوری چک و باشگاه چلسی بعد از جدایی از این باشگاه گفت: احساس می‌کنم اکنون زمان مناسبی برای کناره‌گیری است. خوشحالم که باشگاه تحت مالکیت جدید در موقعیتی عالی قرار دارد و مطمئن هستم که در آینده در داخل و خارج از زمین موفق خواهد بود.

کنسرسیومی به رهبری تاد بوهلی تاجر آمریکایی چلسی را از میلیاردر روسی رومن آبراموویچ خرید. ماه گذشته چلسی با رقم ۵ میلیون یورو به این تاجر آمریکایی فروخته شد بوهلی همچنین به عنوان مدیر ورزشی تا زمان تعیین جانشین گرانوفسکایا در این پست فعالیت می‌کند.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

کمیته استیناف محکومیت استقلال و پرسپولیس را تایید کرد-پیام امروز

۱۱:۲۷ – ۲۳ تير ۱۴۰۳ آرای صادره کمیته استیناف به شرح زیر است: *در خصوص …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *