سوله آکام فلز

پیام وزیر اطلاعات به مناسبت روز قدس

وزیر اطلاعات به مناسبت روز جهانی قدس در پیامی گفت: روز جهانی قدس افشاء کننده‌ی معیارهای دوگانه نهادهای بین‌المللی و مدعیان دروغینِ حقوق بشر است که آگاهانه چشمانشان را به روی کشتار بی‌امان ملّت‌های مظلوم یمن، سوریه، فلسطین، … و توسعه‌ی غیرقانونی شهرک‌سازی در اراضی اشغالی بسته‌اند.

به گزارش ایسنا، متن پیام سیّد اسماعیل خطیب به شرح زیر است:

«روز جهانی قدس به تدبیر هوشمندانه‌ی حضرت امام خمینی (رضوان‌الله‌ تعالی‌علیه)، به عنوان نقشه‌ی راه  تحقق آزادی سرزمین فلسطین شریف تعیین گردید و ان‌شاءالله، با زعامت مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله‌العالی) به سرانجام خواهد رسید.

روز جهانی قدس، نوید بخش حمایت مسلمانان و آزادی‌خواهان جهان از مردم مظلوم فلسطین است و این نهضت حق‌طلبانه تا محو کامل رژیم اشغالگر صهیونیستی از صفحه‌ی روزگار (که بنای حاکمیت سفاک آن بسان تارهای عنکبوت سست و لرزان است) ادامه خواهد داشت.

روز جهانی قدس افشاء کننده‌ی معیارهای دوگانه نهادهای بین‌المللی و مدعیان دروغینِ حقوق بشر است که آگاهانه چشمانشان را به روی کشتار بی‌امان ملّت‌های مظلوم یمن، سوریه، فلسطین، … و توسعه‌ی غیرقانونی شهرک‌سازی در اراضی اشغالی بسته‌اند.

روز جهانی قدس، تا همیشه‌ی تاریخ ماندگار است و ملّت فهیم ایران اسلامی، هم‌راه و هم‌دل با سایر ملل اسلامی، با حضور یک پارچه خود در راهپیمایی این روز، فریاد بلند علیه اشغال و تجاوز به ملّت مظلوم فلسطین را، سر می‌دهند.

سربازان گمنام آقا امام زمان (عجل‌الله ‌تعالی ‌فرجه‌الشریف) در پایگاه عظیم مبارزه و جهاد نیز، در جهاد علیه رژیم صهیونیزم غاصب فعالانه حضور داشته و دسیسه‌های شیطانی آن تروریست‌های کودک‌کش را همچنان نقش بر آب می‌نمایند. ان‌شاءالله دوشادوش ملّت فهیم و انقلابی و ظلم‌ستیز ایران اسلامی، در راهپیمایی با شکوه روز قدس شرکت خواهند کرد.»

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

تبریک روز ارتش توسط قالیباف-پیام امروز

محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در ابتدای جلسه علنی امروز (سه‌شنبه ۲۸ فروردین) با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *