سوله آکام فلز

کارت آزمون ارشد علوم پزشکی منتشر شد/امکان تصحیح معدل داوطلبان

کارت ورود به جلسه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های علوم پزشکی سال ۱۴۰۱ منتشر شد و متقاضیان به مدت سه روز فرصت دارند کارت خود را دریات کنند.

به گزارش ایسنا، کارت ورود به جلسه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های علوم پزشکی سال ۱۴۰۱ از امروز یکشنبه  اول خرداد ماه بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی قرار گرفت و داوطلبان تا چهارم خرداد می‌توانند کارت خود را دریافت کنند.

وزارت بهداشت اعلام کرده است که از ورود داوطلبان فاقد کارت ورود به جلسه-کارت ملی یا شناسنامه و ماسک، به جلسه آزمون ممانعت به عمل خواهدآمد. هیچ گونه مدرک شناسایی به جز کارت ملی و شناسنامه قابل پذیرش نبوده و از ورود به جلسه آزمون ممانعت خواهد شد.

آزمون کارشناسی ارشد رشته های گروه پزشکی سال ۱۴۰۱ در روزهای پنج شنبه و جمعه ۵ و ۶ خرداد ۱۴۰۱ در ٣٤حوزه امتحانی برای ٤٣رشته و ١١مجموعه برگزار خواهد شد و آزمون در کلیه رشته ها به جز رشته مددکاری اجتماعی به صورت یک مرحله‌ای برگزار خواهد شد. مدت زمان پاسخگوئی به سئوالات کلیه رشته ها به مدت١٦٠دقیقه عنوان شده است.

در پی اعلام برخی از داوطلبان مبنی بر لزوم تصحیح کد ایثار سهمیه رزمندگان و ایثارگران و یا تصحیح سهمیه مورد استفاده، در طول مدت دریافت کارت ورود به جلسه، تصحیح سهمیه با انتخاب گزینه مربوطه امکانپذیر است. لذا داوطلبان می توانند در این مدت سهمیه خود را تصحیح نمایند.

متقاضیان استعداد درخشان بدون آزمون که با شرایط عادی یا با استفاده ازسهمیه با آزمون در جلسه آزمون شرکت خواهند نمود، باید مراحل دریافت کارت را انجام دهند ولی آن دسته از این متقاضیان که تمایلی به شرکت در جلسه آزمون ندارند نیاز به دریافت کارت ورود به جلسه ندارند اما معدل خود را در صورت نیاز تصحیح کنند.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

دانش آموزان نگران دریافت کارت ورود به جلسه آزمون‌های نهایی نباشند-پیام امروز

رئیس مرکز ارزشیابی و تضمین کیفیت نظام آموزش‌وپرورش: مرکز ارزشیابی و تضمین کیفیت نظام آموزش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *