کاغذ و خوراکی، در صدر کشفیات قاچاق

بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی سازمان حمایت، بیشترین کالای قاچاق کشف شده در دو ماهه امسال کاغذ یا مقوا، مواد خوراکی و محصولات صنایع غذایی و انواع وسایل نقلیه و لوازم یدکی، مصرفی و جانبی آنها بوده است.

به گزارش ایسنا، اطلاعات منتشر شده از سوی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در اردیبهشت ماه امسال نشان می‌دهد از ۵۸۲۶ مراکز خرد و کلان در حوزه قاچاق در سطح عرضه بازرسی شده و برای ۴۳۰ مورد پرونده تخلف صنفی در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا تشکیل شده که برای سیر مراحل قانونی، پرونده‌ها در اختیار شعب تعزیرات حکومتی استان‌ها قرار گرفته‌اند.  

مجموع ارزش تخلفات قاچاق کشف شده طی اردیبهشت ماه ۴۵ میلیارد و ۴۲۴ میلیون تومان و مهمترین اقلام کالائی کشف شده لوازم یدکی و مواد خوراکی بوده است.  

در دو ماهه سال جاری نیز بیش از ۱۰ هزار مورد بازرسی برای مقابله با عرضه، نگهداری و فروش کالای قاچاق در سراسر کشور انجام شده که در نتیجه این بازرسی‌ها، ۷۶۰ پرونده به ارزش بیش از ۱۳۴ میلیارد و ۵۹۹ میلیون تومان تشکیل شده است.  

بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی سازمان حمایت،  بیشترین کالای قاچاق کشف شده در دو ماهه امسال کاغذ یا مقوا، مواد خوراکی و محصولات صنایع غذایی و انواع وسایل نقلیه و لوازم یدکی، مصرفی و جانبی آنها بوده است.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

کارخانه تولید لامپ‌های ‌کم مصرف زندانیان با حضور رئیس سازمان زندان‌ها افتتاح شد

۰۴ / ۰۵ / ۱۴۰۳ – ۱۴:۰۸:۴۳ همزمان با حضور محمدی در استان چهارمحال و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *