سوله آکام فلز

کاهش چشمگیر سرقت در ایام نوروز در منطقه یک

معاون دادستان تهران گفت: در اجرای دستور دادستان محترم تهران مبنی بر حضور معاونین در مساجد و کمک به رفع مشکلات مردم و با اقبال اهالی به فرهنگ سازی‌های ارائه شده برای پیشگیری از سرقت، وقوع این بزه در ایام نوروز امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، در منطقه یک تهران به میزان چشمگیری کاهش یافت.

به گزارش ایسنا به نقل از روبط عمومی دادسرای عمومی وانقلاب تهران، محمد حسین جعفری معاون دادستان و سرپرست دادسرای ناحیه یک تهران، اظهار داشت: در نتیجه حضور مستمر اینجانب در معیت سرکلانتر یکم، رؤسای کلانتری های منطقه و فرماندهان نواحی مقاومت بسیج در مساجد محل و گفت و گو با مردم برای اتخاذ تدابیر پیشگیرانه برای کاهش سرقت، با موافقت اهالی محل، از اول تا پانزدهم فرودین ۱۴۰۱ برای برخی کوچه‌های بن بست منطقه یک، نگهبان کوچه گمارده شد که این امر موجب کاهش چشمگیر سرقت در منطقه یک تهران شد.

این مقام قضایی با بیان اینکه آمار سرقت در منطقه ۳۵ درصد کاهش داشته است، تصریح کرد: با فرهنگ سازی و جلب همکاری اهالی و دستگاههای متولی می توان راهکارهای مؤثرتری برای پیشگیری از بزه سرقت به کار گرفت.

معاون دادستان تهران گفت: استفاده از نگهبان برای کوچه‌های بن بست با استقرار نگهبان و بستن طناب با هماهنگی شهرداری مربوطه منع قانونی ندارد و در صورتی قابل اجرا است که مورد موافقت کلیه ساکنان کوچه باشد.

انتهای پیام 

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

بغضی که با بغض رهبر انقلاب ترکید/ بدرقه تاریخی آیت‌الله رئیسی و همراهانش به خانه ابدی-پیام امروز

برعکس روال معمول که آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی به دیدن مردم می‌رفت تا طرح‌های عمرانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *