«کریستین بیل» همچنان به «نولان» وفادار است

«کریستین بیل» بازیگر برنده اسکار دوباره اعلام کرد که تنها در یک صورت، بار دیگر در نقش «بروس وین» (بتمن) بازی خواهد کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از ایندی‌وایر، یک دهه پس از آنکه سه‌گانه «شوالیه تاریکی» ساخته «کریستوفر نولان» تعریف جدیدی از ژانر ابرقهرمانی در سینما ایجاد کرد، «کریستین بیل» بازیگر نقش «بتمن» در این سری‌ فیلم، امیدوار به بازگشت به این مجموعه است.

سه‌گانه ساخته «نولان» با «بتمن آغاز می‌کند» در سال ۲۰۰۵ آغاز شد و پس از آن «شوالیه تاریکی» (۲۰۰۸) و «شوالیه تاریکی برمی‌خیزد»(۲۰۱۲) ساخته شد که هر دو دنباله، بیش از یک میلیارد دلار در سراسر جهان فروختند، با این حال «کریستین بیل» عنوان می‌کند که هنوز بحثی پیرامون ساخت قسمت چهارم این سری فیلم شکل نگرفته است.

«بیل» درباره بازی مجدد در نقش «بروس وین» در این سری فیلم می‌گوید: «با نولان پیمان بسته بودیم و قرار بود تنها سه فیلم بسازیم و اگر به اندازه کافی خوش شانس باشیم که این کار را انجام می‌دهیم و سپس آن را رها می‌کنیم و دیگر خیلی آن ادامه نمی‌دهیم. با این حال اگر نولان هنوز داستانی در ذهن داشته باشد که بخواهد با من آن را تعریف کند، من حاضرم».

 «کریستین بیل» در سال ۲۰۱۹ در گفتگویی با «تورنتو سان» عنوان کرده بود که بازی در دنباله سه‌گانه «شوالیه تاریکی» را نخواهد پذیرفت، چرا که می‌خواهد به رویای تنها ساخت یک سه‌گانه نولان وفادار بماند اما به نظر می‌رسد تنها در صورتی که «کریستوفر نولان» بخواهد فیلمی در ادامه این مجموعه بسازد، بار دیگر شاهد حضور «بیل» در نقش«بتمن» خواهیم بود.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

سفر بدون ویزا به چین تمدید شد-پیام امروز

به نقل از یورونیوز، چین سفر بدون روادید را برای مالزی و ۱۱ کشور اروپایی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *