سوله آکام فلز

کشتن کودکان معصوم افغانستان نشان‌دهنده درماندگی روز افزون تروریست‌هاست

انجمن دفاع از قربانیان تروریسم در بیانیه‌ای حادثه تروریستی اخیر در کابل افغانستان را محکوم کرد.

به گزارش ایسنا، متن این بیانیه به شرح زیر است:

باز هم تروریست ها فاجعه دیگری آفریدند و ده‌ها دانش آموز بیگناه را در مدرسه عبدالرحیم شهید کابل، به خاک و خون کشیدند. باید پرسید، کشتن کودکان معصوم، آن هم در ایام ماه مبارک رمضان نشانه‌ای از قدرت است؟ یا نهایت درماندگی و ناتوانی؟ تقارن این جنایت با سالگرد حمله تروریستی به مدرسه سیدالشهدا در کابل در سال گذشته، نشانگر آن است که تروریست ها درمانده تر از گذشته، با استیصال، تنها به دنبال خودنمایی و ایجاد ترس در جامعه هستند.

این اقدام ننگین در به خاک و خون کشیدن کودکان بی دفاع در کنار هتک حرمت به کتاب آسمانی مسلمانان در سوئد نشان از آن دارد که تروریست ها و دین ستیزان در یک مسیر حرکت می کنند و با هر گونه علم، آگاهی و منطق مخالفند و می خواهند ضعفشان را با خشونت پوشش دهند. ما معتقدیم تکفیر و دین ستیزی به هیچ دینی مرتبط نبوده، بلکه ابزارهایی در راستای تحقق منافع نظام سلطه در جهان می باشند که با تولید خشونت و جنایت، مسیر اتحاد، امنیت و پیشرفت را برای ملت ها ناهموار می سازند. 

 انجمن دفاع از قربانیان تروریسم با محکومیت این حادثه دلخراش و ابراز همدردی با خانواده های قربانیان این جنایت تروریستی و با آرزوی غفران الهی برای شهدا و شفای عاجل برای مجروحان و صبر و شکیبایی برای خانواده های داغدار، از مجامع بین المللی، بویژه سازمان ملل و دیوان بین المللی کیفری  می خواهد تا تروریسم و دین ستیزی را به عنوان معضلی جهانی قلمداد و با هر شیوه ای که می توانند در جهت تضعیف بنیان های آن تلاش نموده و تعقیب و محاکمه عاملان و آمران فجایع اخیر را از مسئولان کشورهای مربوطه به جد پیگیری نمایند.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

اعلام اسامی اعضای هیأت رئیسه سنی مجلس دوازدهم-پیام امروز

مهدی عبدالملکی معاون قوانین مجلس شورای اسلامی در مراسم افتتاحیه دوازدهمین دوره فعالیت قوه مقننه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *