سوله آکام فلز

کشت قراردادی گندم و برنج با جدیت دنبال می‌شود

وزیر جهاد کشاورزی گفت: کشت قراردادی دو محصول استراتژیک گندم و برنج یکی از مهمترین ماموریت‌های وزارت جهاد کشاورزی است که با جدیت دنبال می‌شود.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی، سید جواد ساداتی‌نژاد در نشست قرارگاه امنیت غذایی که صبح امروز دوشنبه با حضور وبیناری روسای سازمان جهاد کشاورزی استان‌ها، معاونت برنامه‌ریزی، مدیران بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی، مدیران غله و تعاون روستایی استان‌ها در سالن جلسات وزارت جهاد کشاورزی برگزار شد، بر اهمیت توسعه کشاورزی قراردادی تاکید کرد.

وی به نقش ویژه شرکت بازرگانی دولتی ایران و شرکت پشتیبانی امور دام کشور در تنظیم بازار محصولات کشاورزی اشاره و خاطرنشان کرد: رصد دقیق بازار و توزیع مویرگی کالاهای اساسی مورد توجه دو شرکت مذکور قرار گیرد.

ساداتی‌نژاد با اشاره بر اهمیت عرضه مستقیم و بدون واسطه محصولات کشاورزی در کشور گفت:در راستای عرضه مستقیم محصولات کشاورزی، سازمان مرکزی تعاونی روستایی نسبت به راه‌اندازی روستابازارها در سراسر کشور و هوشمندسازی نظام توزیع اقدام کند.

در این جلسه بر رصد تولید، توزیع، بازار و کنترل آن در راستای امنیت غذایی تأکید شد.

همچنین در این نشست به استان‌ها اطلاع داده شد که می‌توانند برای دریافت نهاده‌های دامی مورد نیاز که از روز گذشته بارگذاری شده، اقدام کنند. 

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

بی اعتبار شدن مجوز‌های کسب وکار‌هایی که فاقد شناسه یکتا هستند-پیام امروز

صدور مجوزهای کاغذی که در سال های گذشته مشکلات بسیار زیادی برای صاحبان مشاغل و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *