سوله آکام فلز

کم‌ترین لیاقت فولاد صعود به مرحله بعدی آسیا است / “گومز” برگ برنده نیست

ایسنا/خوزستان پیشکسوت فوتبال معتقد است کم‌ترین لیاقت فولاد در آسیا، صعود به مرحله بعدی است.

داریوش یزدی در گفت و گو با ایسنا، درباره عملکرد تیم فولاد در دور رفت لیگ قهرمانان آسیا، اظهارکرد: فولاد در آسیا دارای یک تجربه پنج ساله است، تجربه‌ای که به خوبی می‌تواند به این تیم کمک کند و به نظر من این‌که فولاد در دور رفت فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا شکستی نداشته است یک امتیاز بسیار خوب است.  همچنین این‌که فولاد به سختی گل می‌خورد خوب است، شیوه بازی که همیشه در دستور کار تیم‌های جواد نکونام بوده و موفق بوده است.

وی بیان کرد:  فولاد خوشبختانه در دقایق پایانی بازی با آخال توانست به برد برسد و پنج امتیازی شود که مطمئنا این برد می تواند به فولاد برای دور برگشت رقابت‌ها کمک کند. البته این پیروزی لازم بود اما کافی نیست و شاگردان نکونام برای این‌که از مرحله گروهی صعود کنند، سه بازی سخت دیگر پیش‌رو دارند که به نظرم شناختی که از حریفان در دور رفت به دست آورده‌اند می‌تواند به این تیم کمک کند.

پیشکسوت فوتبال گفت: امیدوارم نکونام با در نظر گرفتن راهکارهای مناسب بتواند با کسب نتایج خوب، به مرحله بعدی نیز راه پیدا کند و از آن جا که امسال در لیگ قهرمانان آسیا با اتفاق تلخ حذف استقلال و پرسپولیس از این رقابت‌ها مواجه شدیم، فولاد و سپاهان بتوانند نتیجه بگیرند و التیامی برای هواداران فوتبال باشند که امیدوارم این مهم رقم بخورد.

وی افزود:‌ به هر حال باتوجه به بازی‌هایی که از فولاد در آسیا دیدم به نظرم این تیم شخصیت دارد و از تیم‌های دیگر چیزی کم ندارد. من فکر می‌کنم کم‌ترین لیاقت فولاد در آسیا، صعود به مرحله بعدی است. قطعا اگر فولاد در سه بازی آینده هوشمندانه بازی کند، جواز حضور در دور بعدی را به دست می آورد. ضمنا باتوجه به این‌که کسب حضور سهمیه ایران در فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا از دل همین رقابت‌ها است، امیدوارم فولاد و سپاهان این موفقیت را برای فوتبال ایران به ارمنغان بیاورند.

یزدی درباره غیب شیمبا تک مهاجم فولاد در بازی بعدی این تیم به دلیل دو اخطاره شدن نیز گفت: مهره‌های تاثیرگذار می‌توانند تعیین کننده باشند اما فولاد قائم به یک بازیکن نیست و کار تیمی و سخت‌کوشی در دستور کار فولاد است. فکر نمی کنم نبود شیمبا خلاء‌ای ایجاد کند.

وی با اشاره به گومز خرید جدید فولاد برای بازی‌های آسیا نیز عنوان کرد: این خرید خیلی سر و صدا به پا کرد و به نظرم فولاد روی این بازیکن به عنوان یک مهره می‌تواند تاثیرگذار حساب کرد اما در عمل و مسابقات اصلا این اتفاق رقم نخورد و حتی گومز برای بازی با آخال جزو لیست فولاد نبود. این موضوع نگران‌کننده است که بازیکنی که برای بازی‌های آسیا به خدمت گرفته شده است نتوانسته کیفیت لازم را داشته باشد و متاسفانه بر خلاف این‌که خیلی‌ها فکر می‌کردند گومز برگ برنده نکونام باشد، نبوده است. به نظر فولا  اگر هوشیارانه بازیکن جذب می‌کرد، می‌توانست بازیکنی را به خدمت بگیرد که بتواند به این تیم کمک کند. البته امیدوارم گومز در سه بازی آینده فولاد، برخلاف تحلیل ما و کارشناسان عمل کند و بتواند برگ برنده‌ای باشد که همه و کادرفنی فولاد انتظار آن را داشتند.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

جنگ ستارگان انریکه و ژاوی در بارسلون/ مادرید‌ی ها به لانه زنبور‌ها قدم می‌گذارند-پیام امروز

در چارچوب دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا امشب از ساعت ۲۲:۳۰ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *