سوله آکام فلز

گل‌محمدی: مهم‌ترین بازی پرسپولیس با پیکان است/ نباید از قهرمانی ناامید شویم

سرمربی پرسپولیس می‌گوید مهم ترین بازی تیمش در شش بازی باقی مانده از فصل جاری در دیدار نخست با پیکان است.

به گزارش ایسنا، یحیی گل‌محمدی در حاشیه تمرین تیمش گفت: بعد از شکست مقابل آلومینیوم، چند روزی تمرینات ما تعطیل بود و بعد از آن تمرینات پرفشاری داشتیم و با نفت مسجد سلیمان بازی کردیم. در ادامه تمرین کردیم و فردا هم با تیم نیروی زمینی آخرین بازی تدارکاتی خودمان را برگزار می‌کنیم. بازیکنان خیلی با انگیزه و خوب تمرینات را شروع کردند و خیلی پر انرژی بودند. فکر می‌کنم این تمرینات از لحاظ بدنی و تاکتیکی توانست به ما کمک کند که پیشرفت خوبی در این مسائل داشته باشیم. قبل از بازی با پیکان هم یک هفته فرصت داریم تا خودمان را بیش‌تر آماده کنیم که بازی خیلی مهمی است. ۶ بازی خیلی حساس را در پیش داریم و مهم‌ترین بازی ما هم در این بازی‌های باقی مانده، بازی اول با پیکان است که باید با قدرت بازی کنیم و سه امتیاز را کسب کنیم و هم‌چنان مدعی قهرمانی باشیم.

او در واکنش به این که تیمش در هفته بیست و چهارم، نسبت به فصل گذشته یک امتیاز هم بیش‌تر کسب کرده اما حذف از جام حذفی خیلی به این تیم فشار آورده است، گفت: پارسال هم در جام حذفی حذف شدیم. امسال در نیمه نخست بازی مقابل آلومینیوم اراک خیل خوب بازی کردیم و یکی از بهترین عملکردهای ما در فصل بود. البته گل خوردیم اما به حریف موقعیت زیادی ندادیم. حریف فقط روی دو، سه صحنه به دروازه ما نزدیک شد. روی اشتباهات خودمان این اتفاقات رخ داد. جام حذفی هم تک بازی است و اشتباهات این قبیلی می تواند جبران ناپذیر باشد و سخت شود. خودمان هم بعد از بازی خیلی اذیت و ناراحت شدیم. در هر صورت انتظار نداشتم که جلوی هواداران‌مان این اتفاق رخ دهد. بیش‌ترین کسانی که در این مساله غمگین و ناراحت شدند، کادرفنی و بازیکنان بودند و هواداران هم قطعا بعد از این اتفاق اذیت شدند.

سرمربی پرسپولیس یادآور شد: در لیگ برتر هم شرایط کسب امتیاز نسبتا بد نبود. تقریبا مثل پارسال بود. ولی هنوز شش بازی داریم و استقلال هم با شش امتیاز بیش‌تر بالاتر از ماست. هنوز خیلی امید داریم. هر روز به بازیکنان گوشزد می‌کنم که نباید نسبت به قهرمانی ناامید شویم. کار ما تازه شروع شده است و شش بازی حساس و سرنوشت ساز را در پیش داریم. باید با همدلی و اتحاد و تمرینات بیش‌تر و یکدلی برای گرفتن تمامی امتیاز ها به میدان برویم. خودم به این بازیکنان واقعا امیدوار هستم و از هواداران می‌خواهم همانطور که تا به حال این تیم را حمایت کردند، ما را حمایت کنند. تمام این قهرمانی‌ها بدون هیچ شک و تردیدی به خاطر این هواداران بوده و ما بیش‌تر وسیله بودیم. امیدوارم بازی‌های باقی مانده در این فصل را با یکدلی و حمایت بیش‌تر بتوانیم به خوبی و خوشی به پایان برسانیم. مهم این است که چشم به بازی استقلال هم داشته باشیم و امیدوار باشیم که امتیازهایی را از دست بدهند. با این حال همیشه گفتم که باید تمرکز ما روی کار خودمان باشد و خودمان بتوانیم بازی‌ها را ببریم و ان شاء الله که بتوانیم جواب زحمات هواداران را به خاطر این همه انرژی و حمایتی که دشتند، بدهیم و در نهایت شرمنده آن‌ها نشویم.

ادامه دارد…

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

تصویب کلیات طرح تشکیل «سپند» وزارت دفاع در مجلس-پیام امروز

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه روز یکشنبه ۲ اردیبهشت صحن مجلس در جریان بررسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *