سوله آکام فلز

تفکر گل محمدی را در پرسپولیس ادامه می دهیم/ تمرکزمان روی قهرمانی است نه تمدید قراردادها-پیام امروز


اوسمار ویرا سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بعد از برد تیمش مقابل نساجی در هفته بیست‌و‌ششم لیگ برتر اظهار کرد: می‌خواستم یادی کنم از کسانی که ۲۳ سال پیش در بازی پرسپولیس و شموشک خانواده خودشان را از دست دادند و روز گذشته سالگرد آن روز بود. می‌خواهم بدانند که ما همیشه به یاد آنها هستیم. همچنین می‌خواستم از کسانی که نزدیکان خودشان را در سیل برزیل از دست دادند، یاد کنم. آنجا نزدیک جایی است که من زندگی می‌کنم و به بازیکنانم هم گفتم که به خاطر برد خوشحالم، اما به یاد آن دوستانم هستم.

او ادامه داد: امروز بازی بود که می‌توانیم از آن درس بگیریم. در نیمه اول خوب بازی کردیم و شانس‌هایی داشتیم، اما به خاطر جو ورزشگاه و اتفاقاتی که افتاد نتوانستیم بیشتر از یک گل بزنیم. در نیمه دوم به خاطر اخراجی که داشتیم بیشتر دفاعی بازی کردیم، اما به خاطر پتانسیل بازیکنان‌مان توانستیم یک گل بزنیم و بازی را حفظ کنیم و به پیروزی برسیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره جو ورزشگاه وطنی قائمشهر تصریح کرد: تقریباً می‌دانستیم حضور تماشاگران را، چون په په لوسادا قبلاً در نساجی بوده است و در این مورد به ما اطلاع داده بود. بازی آخر فصل قبل هم در ورزشگاه تقریباً هوادار پرسپولیس بودند، اما امروز وقتی دیدم اکثریت هواداران نساجی هستند برایم جالب و زیبا بود. می‌خواهم دوباره به آنها تبریک بگویم به خاطر این جوی که وجود دارد.

اوسمار  درباره بازی هجومی تیمش گفت: از وقتی از تابستان ۲۰۲۲ به اینجا آمدم هدف ما همیشه حمله کردن بوده است. تفکر یحیی گل‌محمدی هم همیشه حمله رو به جلو بود. ما چیزی را ادامه می‌دهیم که یحیی گل‌محمدی شروع کرده است و آن را جلو می‌بریم و بهتر می‌کنیم.

او درباره بحث تمدید قرارداد بازیکنان پرسپولیس و اینکه آیا قرارداد آنها با نظر او تمدید می‌شود، گفت: اکنون تمرکز ما بیشتر روی قهرمانی است و دفاع از چیزی که پارسال به آن رسیدیم. تمرکز ما روی آن است و امیدوارم باشگاه قدر بازیکنان خوب‌مان را بداند و آنها را نگه دارد. جلوتر که رفتیم درباره این موضوع تصمیم می‌گیریم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا فصل بعد در این تیم می‌ماند یا خیر، گفت: اگر قرارداد جدیدی امضا کنم، بله در پرسپولیس هستم!


Source link

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

کامبک امشب در تاریخ لیگ برتر به یادگار می‌ماند/ تلاش می‌کنیم قهرمان شویم-پیام امروز

اوسمار ویرا سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بعد از برتری تیمش مقابل استقلال خوزستان اظهار کرد: …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *