سوله آکام فلز

دستگیری سارق تلفن همراه در خیابان دماوند-پیام امروز


سرهنگ رضا صادقی پور سرکلانتر یازدهم پلیس پیشگیری پایتخت گفت: در پانزدهم فروردین ماه امسال، ماموران گشت کلانتری ۱۰۶ نامجو در راستای طرح مبارزه با موبایل قاپی و کیف قاپی در حال گشت زنی در محدوده خیابان دماوند تهران بودند که متوجه فردی مشکوک می‌شوند که بلافاصله پس از مشاهده ماموران اقدام به تغییر مسیر کرده و متواری شد.

این مقام انتظامی عنوان داشت: ماموران به این فرد مشکوک شده و سریعا دستور ایست را صادر کردند، اما متهم بدون توجه به دستورات پلیسی به فرار ادامه داد و ماموران برای متوقف کردن مظنون اقدام و طی تعقیب و گریزی کوتاه موفق به دستگیری وی شدند.

این مقام انتظامی به اقدامات پیش دستانه پلیس و آمادگی هر چه تمام‌تر ماموران کلانتری اشاره کرد و گفت: در بازرسی از وی یک دستگاه تلفن همراه یافت شد که پس از استعلام، مشخص شد که دستگاه تلفن همراه مسروقه است.

سرکلانتر یازدهم پلیس پیشگیری ادامه داد: متهم برای بررسی بیشتر و سیر مراحل قانونی به کلانتری ۱۰۶ نامجو تحویل داده شد و در بررسی‌های بعدی متهم اعتراف کرد که سابقه چندین فقره سرقت مشابه را داشته است.

همچنین سرهنگ صادقی پور به شهروندان توصیه کرد: در معابر و مکان‌های شلوغ هنگام مکالمه با تلفن همراه، از هندزفری یا هدفون استفاده کرده و همچنین از دادن تلفن همراه به افراد غریبه خودداری نموده تا امکان سرقت تلفن همراه را به حداقل برسانند.


Source link

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

۱۰۴۳ پایگاه تابستانه کانون پرورش فکری در انتظار کودکان و نوجوانان-پیام امروز

رضا مراد صحرایی، وزیر آموزش و پرورش در آیین آغاز فعالیت های تابستانه کانون پرورش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *