سوله آکام فلز

ما به دنبال کسب ۳ امتیاز بازی با هنگ‌کنگ هستیم-پیام امروز


امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم ملی فوتبال  در نشست خبری پیش از دیدار برابر  تیم ملی هنگ‌کنگ با اشاره به تغییر در رأس کادر فنی حریف اظهار کرد: اندرسون باعث تحول و پیشرفت فوتبال هنگ‌کنگ شد و تلاش‌های او قابل ستایش است. ما در آخرین مصافی که با این تیم داشتیم، با وجود فرصت‌های زیادی که ایجاد کردیم با یک گل این تیم را بردیم و بازی سختی را برابر این تیم پشت سر گذاشتیم. دیدار فردا سومین بازی است که در چند ماه گذشته برابر این تیم خواهیم داشت.

او افزود: فردا با تمام توان برابر هنگ‌کنگ بازی می‌کنیم و با وجود اینکه صعودمان قطعی شده، اما دیدار بسیار مهمی برای ماست و به همین خاطر با تمام بازیکنان به اینجا سفر کرده‌ایم.

سرمربی تیم ملی در پاسخ به این سوال که چرا بازی قبلی شما برابر هنگ‌کنگ دیدار سختی شد و آیا بازی فردا هم مشکل خواهد بود، گفت: هر بازی شرایط خاص خود را دارد. در بازی فردا نه به دیدار رفت و نه به دیدارمان در جام ملت‌ها فکر می‌کنیم. فردا روز و بازی جدیدی است و به دنبال کسب سه امتیاز هستیم. اگر در بازی آخرمان برابر هنگ‌کنگ از موقعیت‌هایمان استفاده می‌کردیم، شاید آن بازی تا آن حد سخت نمی‌شد. چیزی که مشخص است این است  که هنگ‌کنگ طی سال‌های اخیر پیشرفت زیادی با اندرسون کرده و یکی از مثال‌های پیشرفت فوتبال هنگ کنگ نتایج تیم المپیک این کشور است.

قلعه‌نویی در پاسخ به این سوال که تغییر سرمربی هنگ‌کنگ چقدر باعث تفاوت این تیم نسبت به رقابت‌های جام ملت‌ها خواهد شد، گفت: هر بازی شرایط خاص خود را دارد، ولی در آن بازی هنگ‌کنگ با تفکر خیلی خوب و با تاکتیکی منظم در دفاع و حمله ظاهر شد. بازی‌های هنگ‌کنگ را آنالیز کرده‌ایم. آنها در دوندگی و فشار از بالا و رو به جلو خیلی خوب کار می‌کنند و فردا هم چنین شرایطی خواهند داشت.

سرمربی تیم ملی در پایان در پاسخ به سوال خبرنگاری که از او پرسید پس از یک فصل سخت برای بازیکنان و سفری طولانی از ایران به هنگ‌کنگ هدف‌تان از حضور بازیکنان اصلی در بازی فردا و دیدار برابر ازبکستان چیست، گفت: هر دیدار به ویژه بازی‌های ملی حساسیت خودش را دارد. وقتی در تیم ملی حضور دارید همه مردم دنبال پیروزی هستند بنابراین در این لباس خوب بازی کردن همیشه برای ما مهم است و حریف تفاوتی برای ما ندارد. ضمن اینکه این بازی در رده‌بندی و سید بندی هم خیلی مهم است و به همین خاطر ما برای این بازی از ترکیبی از بازیکنان جوان و با تجربه استفاده خواهیم کرد.


Source link

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

اقدام باشگاه استقلال برای تمدید قرارداد ۴ بازیکن-پیام امروز

با توجه به قرارداد‌های بسته شده در گذشته، باشگاه استقلال برای تمدید قرارداد یک طرفه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *