سوله آکام فلز

نتایج نهایی کنکور ۱۴۰۳ در نیمه مهرماه اعلام می‌شود-پیام امروز


عبدالرسول پورعباس در یک گفت‌وگوی تلویزیونی تغییر زمان برگزاری نوبت دوم کنکور سراسری ۱۴۰۳ را تشریح کرد و گفت: با عرض تسلیت شهید خادم الرضا آیت الله رئیسی و هیات همراه، با توجه به محدوده زمانی ۵۰ روز برای انتخاب رئیس جمهور دوره چهاردهم، روز گذشته جلسه‌ای در شورای نگهبان برگزار شد.

وی افزود: مقرر شد انتخابات ریاست جمهوری ۸ تیرماه برگزار شود و با توجه به درنظر گرفتن احتمال کشیده شدن انتخابات به دور دوم و اینکه طبق قانون انتخابات باید هفته بعد از آن برگزار شود، تصمیم گرفته شد که نوبت دوم آزمون سراسری در روز‌های ۲۱ و ۲۲ تیرماه ۱۴۰۳ برگزار شود.

سرپرست سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور اظهار داشت: نوبت دوم آزمون سراسری در صبح و بعدازظهر روز ۲۱ تیر و در صبح روز ۲۲ تیرماه ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد. فرآیند‌های آزمون طبق همان روال روز‌های ۷ و ۸ تیرماه که قرار بود برگزار شود، خواهد بود و تغییری نخواهد داشت و جزییات آزمون در زمان مقرر به اطلاع داوطلبان می‌رسد.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم که با توجه به این تعویق داوطلبان خودشان را برای آزمون آماده کنند.

پورعباس درباره تعویق در فرآیند‌های زمانی کنکور سراسری یادآور شد: این دو هفته تاخیر در برگزاری نوبت دوم کنکور سراسری ۱۴۰۳ در تمام زمان بندی کنکور اعمال می‌شود و پیش بینی می‌کنیم نتایج نهایی کنکور ۱۴۰۳ نیمه مهرماه ۱۴۰۳ اعلام شود.


Source link

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

یک پاوربانک چند بار گوشی را شارژ می‌کند؟-پیام امروز

ظرفیت باتری پاوربانک عامل اصلی است که با افزایش هرچه بیشتر آن، می‌توانید گوشی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *