سوله آکام فلز

کسب ۳ مدال طلا پاراتیروکمان در بازی‌های کشورهای اسلامی

در ادامه رقابتهای پاراتبروکمان بازیهای کشورهای اسلامی در قونیه ترکیه، کمانداران کشورمان در بخش رقابتهای تیمی به ۳ مدال طلا دست یافتند.

به گزارش ایسنا، در ادامه رقابت‌های پاراتیروکمان بازیهای کشورهای اسلامی که در قونیه ترکیه در حال برگزاری است، کمانداران کشورمان امروز جمعه ۲۱ مرداد در فینال رقابتهای تیمی به مصاف حریفان خود رفتند و موفق به کسب ۳ مدال طلا شدند.

در این رقابت‌ها و در بخش تیمی کامپوند مردان؛ تیم ایران با ترکیب علی سینا منشازاده و هادی نوری در نیمه‌نهایی با نتیجه ۱۵۶ بر ۱۲۴ برابر امارات به پیروزی رسید و برای کسب مدال طلا به مصاف تیم ترکیه رفت و با نتیجه ۱۵۴ بر ۱۴۵ به برتری رسید و به مدال طلا دست یافت.

در تیمی کامپوند بانوان نیز تیم ایران با ترکیب مریم یاورپور و فرزانه عسگری در دیدار فینال به مصاف تیم ترکیه رفت و با برتری ۱۵۴ بر ۱۴۹ به مدال طلا رسید.

تیم میکس کامپوند نیز با ترکیب علی سینا منشازاده و مریم یاورپور در نیمه نهایی به مصاف تیم امارات رفت و با نتیجه ۱۵۵ بر ۱۰۴ به برتری رسید.

تیم ایران برای کسب مدال طلا به مصاف تیم ترکیه رفت و با نتیجه ۱۵۴ بر ۱۵۰ به پیروزی رسید و سومین مدال طلا تیمی کسب شد.

در ادامه رقابتهای پاراتیروکمان بازیهای کشورهای اسلامی در قونیه، کمانداران کشورمان در ریکرو تیمی و میکس نیز به دو مدال نقره دست یافتند.

در این رقابتها تیم ریکرو مردان  با ترکیب غلامرضا رحیمی و اصغر زارعی نژاد پس از استراحت در نیمه‌نهایی،  برای کسب مدال طلا به مصاف تیم ترکیه رفت و با نتیجه ۵ بر ۳ شکست خورد و به مدال نقره دست یافت.

تیم ریکرو میکس نیز با ترکیب سمیه رحیمی و اصغر زارعی نژاد در نیمه‌نهایی به مصاف تیم آذربایجان رفت و با نتیجه ۶ بر ۲ به برتری رسید و برای کسب مدال طلا به مصاف تیم ترکیه رفت و با نتیجه ۶ بر صفر شکست خورد و به مدال نقره دست یافت.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

سوئیس ۳ – ۱ مجارستان/ بردی به شیرینی شکلات سوئیسی + فیلم-پیام امروز

دومین دیدار جام ملت‌های اروپا ۲۰۲۴ از ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه امروز در شهر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *