سوله آکام فلز

برگزاری رویدادهای نوآورانه در حوزه علوم انسانی در پارک دانشگاه شهید بهشتی

رییس پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی از برگزاری رویدادهایی در حوزه علوم انسانی خبر داد.

به گزارش ایسنا، دکتر فریبرز مسعودی در رویداد علمی بوت‌کمپ با اشاره به اهمیت برگزاری بوت‌کمپ در حوزه علوم‌انسانی و داشتن نگاهی نو و متنوع برای اشتغال در حوزه کودک از آمادگی پارک علم و فناوری برای ارائه برنامه‌ها و رویدادهای متنوع در راستای تحقق این امر خبر داد و اعلام کرد: تا پایان سال پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی شاهد برگزاری رویدادهای متنوعی در حوزه علوم انسانی خواهد بود.

همچنین دکتر فرنوش اعلامی، معاون مرکز رشد و کارآفرینی دانشگاه شهید بهشتی و دبیر علمی بوت‌کمپ، اظهار کرد: این رویداد با حضور ۵۰ دانش آموخته که دو نفر از آنها خارج از کشور بودند، برگزار شد و شاهد رضایت ۹۸ درصدی شرکت کنندگان از روند برگزاری این رویداد بودیم. ما علاقه‌مندان برای حضور در سایر بوت‌کمپ‌ها از جمله بوت‌کمپ نوجوان دعوت به عمل می‌آوریم.

وی تاکید کرد: انتظار می رود دانش آموختگان بوت‌کمپ‌ها علاوه بر دانش افزایی، جذب بازار کار شوند و در رویدادهای استارت‌آپی حوزه کودک به نوآوری بپردازند.

در این رویداد ضمن گردهم آیی مدرسان و مخاطبان به بیان دستاوردهای بوت‌کمپ در ابعاد و حوزه‌های مختلف پرداخته شد. تقدیر از مدرسان برگزیده و اعطای گواهی شایستگی به مخاطبان و برگزاری رویداد جذب و کارآفرینی با حضور مدیران مراکز آموزشی و روانشناختی به منظور جذب شرکت کنندگان در بوت‌کمپ از دیگر برنامه‌های این رویداد بوده است.

به نقل از روابط عمومی پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی، یادگیری تخصصی و کاربردی، انجام پروژه عملیاتی، آماده‌سازی دانش آموختگان برگزیده برای جذب و استخدام در محیط کار، فراهم کردن فرصتی جهت کارآموزی و کارورزی، آشنایی با علاقه‌مندان و فعالان حوزه کودک جهت آشنایی با دستاوردها و منابع به‌روز، ایجاد فضایی جهت تیم‌سازی علاقه‌مندان به راه‌اندازی استارت‌آپ‌های حوزه کودک و شناسایی فرصت‌های حوزه کودک در راستای راه‌اندازی استارت‌آپ‌های این حوزه از جمله مزایای شرکت در دوره بوت کمپ مربیگری کودک بود.

اولین دوره مربیگری کودک به همت پارک علم و فناوری، مرکز نوآوری علوم تربیتی و روان‌شناسی و مرکز نوآوری علوم انسانی و اجتماعی دانشگاه شهیدبهشتی و با حمایت گسترده انجمن‌ها، نهادها و مؤسسات و همراهی مدرسان متخصص و کارآمد برگزار ‌شد.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

تا پایان دولت خوابگاه‌های متاهلی به ۵ هزار و ۶۰۰ واحد می‌رسد-پیام امروز

محمد علی زلفی گل روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *