سوله آکام فلز

دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس به دانشگاه بازگشتند

پس از اعلام وزارت کشور و ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر بازگشت دانشجویان به دانشگاه برای از سرگیری آموزش حضوری، دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس امروز برای آموزش حضوری به دانشگاه بازگشتند.

به گزارش ایسنا، پس از اینکه در اوایل فروردین ماه اعلام شد همه دانشگاه‌های کشور باید آموزش حضوری را از سرگیرند، دانشگاه‌های مختلف زمان‌های متفاوتی را برای بازگشت دانشجویان به دانشگاه اعلام کردند.

دانشگاه تربیت مدرس نیز اعلام کرد که دانشجویان این دانشگاه می‌توانند از تاریخ ۳۰ فرورین ماه به دانشگاه بازگردند. بر این اساس، دانشجویان این دانشگاه از امروز به دانشگاه بازگشتند.

در شیوه نامه دانشگاه تربیت مدرس آمده است که کلیه کلاس‌های نظری تمامی مقاطع تحصیلی این دانشگاه از با استفاده از ماسک و رعایت مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا به‌صورت حضوری برگزار می‌شود.

همچنین، امتحانات پایان نیمسال تحصیلی کلیه مقاطع این دانشگاه با استفاده از ماسک و رعایت مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا به‌صورت حضوری برگزار خواهد شد.

دانشگاه تربیت مدرس اعلام کرده که با توجه به شرایط خاص کرونایی و به منظور تسهیل در امور آموزشی، در صورت درخواست دانشجو و موافقت گروه‌، دانشکده و آموزش دانشگاه، حذف یک یا دو درس به شرط رعایت حداقل واحدهای باقی مانده و یا اخذ مهمانی به‌صورت تک درس یا نیمسال مجاز است.

با توجه به مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا، شرط حضور دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس در کلاس‌ها، تزریق حداقل دو نوبت واکسن کرونا و شرط سکونت در خوابگاه‌ها، تزریق سه نوبت واکسن و وجود ظرفیت خوابگاهی است (‌ارائه تصویر کارت الکترونیکی تزریق همه دوزهای واکسن در بدو ورود به دانشگاه الزامی است).

ورود دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس به دانشگاه با استقبال از آنها همراه بود و دکتر فرهاد دانشجو رئیس دانشگاه تربیت مدرس و دکتر اسداله کردنائیج معاون آموزشی این دانشگاه از کلاس‌ها بازدید کردند.

با توجه به بازگشت دانشجویان و لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و تاکید دکتر دانشجو مبنی بر استقرار گروه واکسیناسیون در دانشگاه تربیت مدرس‌ به منظور تزریق واکسن برای حدود ۴۰۰ نفر از دانشجویان این دانشگاه که واکسن نزده‌اند، قرار است فردا چهارشنبه ۳۱ فرودین ماه از ساعت ۹صبح تا ۱۴ ، یک تیم واکسیناسیون به دانشجویان این دانشگاه واکسن تزریق کنند.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

حضور رئیس فدراسیون فوتبال در تمرین تیم ملی-پیام امروز

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال پس از پیروزی ایران برابر هنگ‌کنگ و بازگشت ملی‌پوشان به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *