سوله آکام فلز

ذاکر: میز خدمت از ادارات برچیده شود تا مردم به راحتی با مسئولین حرف بزنند

نماینده مردم ارومیه در مجلس با انتقاد از وجود میز خدمت در ادارات گفت: مسئولین درهای اتاقشان را به روی مردم باز بگذارند تا مردم به راحتی بتوانند حرف خود را بزنند.

به گزارش ایسنا، سیدسلمان ذاکر در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس در تذکری شفاهی خطاب به رئیس جمهور و وزیر کشور بیان کرد: بر اساس رویکرد مردمی از شما می خواهم که میز خدمت را از ورودی ادارات بردارید، چرا که این میز، میز حائل و فاصله بین مردم و مسئولین شده است.

وی افزود: ارباب رجوع در مراجعه به مسئولین برای حل مشکل خود با میز خدمتی مواجه می شود که باعث رهایی مسئولین از پاسخگویی شده است و او را به دفتردار حواله می کند که فقط یک شماره تلفن به او داده می شود و در صورت تماس هم پاسخی از مسئول دریافت نمی کند و مسئول نیز با دوستان خود و کسانی که با پارتی آمده اند صحبت می کند.

نماینده مردم ارومیه در مجلس خاطرنشان کرد: این کار حواله دادن مردم به دیگران است. خواهش می کنم به داد مردم برسید. استانداران و مسئولین از کارچاق کنی و دلال بازی و رابطه بازی جلوگیری کنند و درهای اتاقشان را به روی مردم باز بگذارند تا مردم به راحتی بتوانند حرف خود را بزنند.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

تمجید سران عشایر مختلف عراق از عملیات وعده صادق-پیام امروز

شماری از سران قبایل وعشایر عراقی از مناطق مختلف این کشور ضمن دیدار با سفیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *