سوله آکام فلز

وزارت گردشگری بازه زمانی فروش بلیت هواپیما و قطار داخلی را افزایش دهد

نایب رئیس فراکسیون گردشگری و میراث فرهنگی تأکید کرد که باید وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بازه زمانی برای فروش بلیت حمل و نقل عمومی جهت مسافرت های درون شهری را افزایش دهد تا گردشگران فرصتی برای برنامه ریزی داشته باشند.

محمدعلی محسنی بندپی در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: با توجه به محدودیت زمانی برای خرید بلیت وسایل حمل و نقل عمومی اعم از قطار، هواپیما و اتوبوس برای سفرهای درون شهری لازم است وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بازه زمانی خرید بلیت را افزایش دهد.

وی افزود: در شرایط فعلی با برداشته شدن محدودیت های کرونایی ورود گردشگران به مناطق گردشگری بیشتر شده، طبیعتا آنها برای سفرهایشان به صورت سالانه و ماهانه برنامه ریزی می کنند پس قشنگ نیست فقط زمان دو هفته ای برای خرید بلیت در نظر گرفته شود. باید زمان بیشتری حداقل در یک ماه برای خرید بلیت اختصاص داده شود تا گردشگران هم فرصت بیشتری برای برنامه ریزی داشته باشند چون در غیر این صورت نه تنها تصمیم گیری برای آنها سخت می شود در همین زمان دو هفته ای بلافاصله بلیت ها به فروش رسیده و امکان خرید برای همه هم فراهم نمی شود.

این نماینده مجلس خاطر نشان کرد: باید سیستم های حمل و نقل هوایی و ریلی بتوانند با برنامه ریزی درست ظرفیت هایشان را براساس نیازها گسترش دهند تا گردشگران با اطمینان خاطر و بدون دغدغه برای سفرهایشان برنامه ریزی کنند.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

سفر بدون ویزا به چین تمدید شد-پیام امروز

به نقل از یورونیوز، چین سفر بدون روادید را برای مالزی و ۱۱ کشور اروپایی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *