سوله آکام فلز

آغاز معرفی دانشگاه علم و صنعت به داوطلبان کنکور، از فردا

همایش روز باز ۱۴۰۱ دانشگاه علم و صنعت ایران از فردا شنبه اول مرداد آغاز می‌شود و تا روز چهارشنبه به دو صورت حضوری و مجازی ادامه خواهد یافت.

به گزارش ایسنا، همایش «روز باز»، برنامه‌ای است که از سال‌ها قبل، با هدف آشناسازی داوطلبان کنکور پذیرفته شده در مرحله اول آزمون سراسری با رشته-گرایش‌های موجود دانشگاه علم و صنعت ایران و امکانات آزمایشگاهی، کارگاهی، فضاهای دانشگاهی و فعالیت‌های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی، ورزشی و… کمک به انتخاب رشته آنان برگزار می‌شود.

در این برنامه اساتید این دانشگاه به معرفی رشته‌ها، مهارت‌ها و قابلیت‌های دانش‌آموختگان هر رشته، فرصت‌های اشتغال و آینده کاری رشته‌ها و معرفی توانمندی‌ها، قابلیت‌ها و امکانات دانشگاه علم و صنعت ایران می‌پردازند.

در این راستا، از فردا شنبه ۱ الی سه‌شنبه ۴ مرداد، بر اساس جدول ذیل، وبینار معرفی رشته‌های دانشگاهی با حضور رئیس دانشکده و اساتید آن رشته به همراه کلیپ‌هایی از امکانات و ظرفیت‌های آن دانشکده به صورت مجازی و زنده، پخش می‌گردد تا علاقه‌مندان و به ویژه داوطلبان کنکور سراسری ۱۴۰۱، ضمن بازدید مجازی از دانشگاه، در قالب ویژه برنامه‌هایی با رشته‌ها و ظرفیت‌های دانشگاه آشنا شوند.

آغاز معرفی دانشگاه علم و صنعت به داوطلبان کنکور، از فردا

بنابر اعلام دانشگاه علم  و صنعت،‌ امکان پرسش و پاسخ از اساتید، در هر وبینار، برای علاقه‌مندان فراهم است. در روز چهارشنبه ۵ مرداد ماه از ساعت ۸ تا ۱۳ امکان بازدید حضوری علاقه‌مندان از دانشگاه علم و صنعت فراهم خواهد بود.

همچنین به تسهیلات و امکاناتی که دانشگاه علم و صنعت ایران در اختیار رتبه‌های برتر کنکور سراسری قرار می‌دهد، در سایت همایش روز باز اشاره شده است. داوطلبان می‌توانند برای ورود به همایش روز باز به نشانی http://sca.iust.ac.ir مراجعه نمایند.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

نشان عالی دانش بر سینه ۱۱ چهره دارای مرجعیت علمی می‌نشیند-پیام امروز

    رضا پورحسین، دبیر نشان عالی دانش دانشگاه تهران و دانشگاه علوم پزشکی تهران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *