vip tritium project

vip tritium project – پروژه تریتیوم vip

پروژه تریتیوم VIP در یک موقعیت جغرافیایی عالی و منحصر به فرد در منطقه ۲۲ واقع شده است که جدا از داشتن هوای پاک و سالم در اکثر فصول سال در منطقه ای دنج با بهترین دسترسی به بزرگراه های اصلی و دسترسی آسان به دریاچه چیتگر قرار دارد. زمین و جنگل چیتگر بهترین فرصت را برای ساکنین پروژه تریتیوم VIP فراهم می کند تا از امکانات گردشگری و تفریحی منطقه ۲۲ به بهترین نحو و در کمترین زمان ممکن با کمترین هزینه استفاده کنند. پروژه برج تریتیوم VIP کامل ترین و مجلل ترین پروژه شرکت نیکان سازه می باشد. تمامی تجربیات ارزشمند قبلی در ساخت برج های تریتیوم vip و سایر پروژه های ساختمانی با دید کاملتر و به روزتر باعث شده است تا متنوع ترین پروژه این مجموعه پی ریزی و شکل گیرد. منبع : الفباخبر

پروژه تریتیوم vip ویا بقول انگلیسی زبان ها vip tritium project در زمینی به مساحت ۴ هکتار در حال ساخت می باشد .پروژه تریتیوم vip در دو سایت غربی و شرقی قرارگرفته است . در سایت غربی ۹ بلوک واقع شده است و در سایت شرقی تعداد ۳ بلوک است.
تعداد کل واحد ها  ۷۶۸ واحد و تعداد واحد های تجاری ۲۵ واحد تجاری می باشد.

پروژه برج تریتیوم وی ای پی

سازنده پروژه تریتیوم vip

برج های سر به فلک کشیده و مجلل تریتیوم در جای جای منطقه ۲۲ از ضلع غربی دریاچه تا ضلع شمالی شهید باقری و مروارید شهر به چشم می خورد، برج هایی که با طراحی خاص و اجرای منحصر به فرد خود نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کنند. برندی که در منطقه ۲۲ تهران در کرج و پردیس حضور دارد و به تدریج در حال گسترش به شهرهای دیگر کشور است. یک برند لوکس ساخته شده توسط یک سازنده معتبر و خوش نام.

پروژه تریتیوم وی آی پی شرکت نیکان سازه سدید در قسمت شرقی دریاچه چیتگر و منطقه ۲۲ در مرحله تجهیز معدن و کارگاه و شروع مراحل ساخت قرار دارد.

شرکت فنی و مهندسی نیکان سازه سدید نامی شناخته شده با سابقه ای درخشان در طراحی، تجهیز و راه اندازی پروژه های ساختمانی و با تکیه بر تجربیات فراوان در زمینه ساخت برج های مسکونی و استفاده از با کیفیت ترین و مدرن ترین مصالح مدرن در ساخت پروژه ای مجلل در منطقه ۲۲ آماده ساخت بزرگترین و زیبا ترین پروژه خود به نام برج باغ تریتیوم VIP یا همان پروژه تریتیوم vip است.

این شرکت در غرب دریاچه چیتگر پروژه تریتیوم ۱ را تحویل داده است. که در دو بلوک a و b ساخته شده است همچنین  پروژه تریتیوم ۲ را در شمال همت در شهرک شهید باقری در مرحله تحویل دارد.

و پروژه تریتیوم ۳ و پروژه تریتیوم ۴ را در منطقه مرواریدشهر در حال ساخت دارد ساخت و سازه شرکت نیکان سازه سدید در منطقه ۲۲ معطوف نمیشود این شرکت در گوهردشت کرج تریتیوم البرز را در حال ساخت دارد و در منطقه پردیس ،پروژه تریتیوم پردیس را می سازد.

محل و موقعیت پروژه تریتیوم vip

پروژه تریتیوم vip در انتهای بزرگراه خرازی در شهرک گلستان تقاطع بلوار گلها و بلوار هوانیروز واقع شده است. در منطقه ای که تمامی ساکنین آن در کلبه های ۲۰۰ تا ۳۰۰ متری زندگی می کنند. هم میزان زمین و هم تراکم این منطقه ۲۲ بیشتر از سایر مناطق است.

پروژه تریتیوم vip در فاصله ۳ دقیقه و مسافت ۱ کیلومتری دریاچه چیتگر اما دور از هیاهوی دریاچه چیتگر قرار دارد و نزدیک بودن به دریاچه و دور از هیاهوی دریاچه امری پسندیده محسوب می شود. و همین نزدیکی باعث می شود که واحدها در زمان تحویل ارزش افزوده خوبی به همراه داشته باشند.

یکی از مزیت های خوب این پروژه نزدیکی به ایستگاه مترو یعنی ایستگاه مترو چیتگر است، این امر رفت و آمد را برای ساکنین این منطقه راحت تر نموده است.

ادامه مطلب اینجا

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

کفسابی در کرج

۳ شرکت کفسابی در کرج که از بقیه بهتر هستن

کفسابی فرآیندی است که برای صاف کردن، براق کردن و تمیز کردن سطح سنگ ها، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *