تصادف مرگبار در جاده چالوس/واژگونی خودروی فرماندار/ مصدومیت ۶۵ نفر در تصادفات رانندگی اخیر

سخنگوی اورژانس کشور از مرگ دو تن و مصدومیت دست کم ۶۵ تن دیگر درپی وقوع ۱۳ تصادف رانندگی در جاده‌های کشور خبر داد.

مجتبی خالدی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره مهم‌ترین تصادفات رانندگی رخ داده در کشور طی شبانه روز اخیر گفت:‌ در ساعت ۶:۳۰ صبح امروز خبر واژگونی یک دستگاه سواری سمند که حامل فرماندار شهرستان سربیشه خراسان جنوبی بود، به اوژانس اطلاع داده شد که درپی آن عوامل اورژانس به محل حادثه واقع در محور بیرجند سربیشه نرسیده به گردنه پدران اعزام شدند و در جریان آن محمد رضا لکزایی -فرماندار – به دلیل تروما قفسه سینه و کمر به بیمارستان امام رضا (ع) بیرجند منتقل شد.

وی از تصادفات میان پراید و نیسان وانت در ساعت ۲۱:۵۵ شب گذشته نیز خبر داد و اظهارکرد:‌ این حادثه در محور رفسنجان -کریم آباد محقق بعد از پمپ بنزین رخ داد و درپی آن شش نفر دچار مصدومیت شدند که سه نفر در محل درمان و سه نفر نیز به مراکز درمانی منتقل شدند.

سخنگوی سازمان اورژانس کشور با اشاره به تصادف میان سواری پژو پارس و پاترول در محور ساری عالیواک بریدگی دوم در استان مازندران نیز گفت:‌ درپی این حادثه که در ساعت شش دقیقه بامداد امروز رخ داد، پنج مصدوم به بیمارستان منتقل شدند.

هشت مصدوم در تصادف پراید و ام‌وی‌ام

خالدی ادامه داد:‌ در تصادف میان یک دستگاه سواری پراید و ام وی ام که در سال ۴۸ دقیقه بامداد امروز در  شهرستان مانه و سملقان بین چمن بید وجوزک رخ داد نیز هشت تن دچار مصدومیت شدند که عوامل اورژانس آنان را به بیمارستان منتقل کردند. در ساعت ۱:۱۵ بامداد امروز نیز تصادف میان سواری پژو ۲۰۶ و ام وی ام در قائمشهر چفته کلا، جاده نظامی سبب مصدومیت پنج تن شد.

وی از تصادف میان دو دستگاه سواری پراید با یکدیگر در ساعت ۲:۱۱ بامداد امروز در مشهد سه راه بعثت و منتظری خبر داد و گفت:‌در این حادثه شش تن دچار مصدومیت و به بیمارستان منتقل شدند همچنین در تصادف میان سواری سمند و رانا هم که حدود سه دقیقه بعد از این حادثه در استهبان- بلوار قائم به مرکز ۱۱۵ اطلاع داده شد، پنج مصدوم به بیمارستان منتقل شدند.

سخنگوی سازمان اورژانس کشور از مصدومیت پنج نفر در تصادف میان سمند و پراید که در ساعت ۲۰:۱۰ شب گذشته در روستای بهرام بیگی استان کهگیلویه و بویراحمد به وقوع پیوست خبر داد و گفت: چهار مصدوم این حادثه به بیمارستان منتقل شدند و یک تن نیز خدمات درمانی را در محل دریافت کرد.

پنج مصدوم در تصادف پراید و عابر پیاده

به گفته خالدی در پی برخورد سواری پراید با عابرپیاده در فارسان، محور ده چشمه جنب مسجد الزهرا نیز پنج نفر مصدوم شدند که به بیمارستان انتقال داده شدند همچنین در تصادف میان دو دستگاه سواری پژو ۲۰۶ و سمند هم که در ساعت ۹:۵۷ صبح امروز در گرگان، جاده زیارت رخ داد، پنج تن دچار مصدومیت و به بیمارستان منتقل شدند.

وی از مرگ یک تن در تصادف میان سواری دنا و پیکان در میاندواب جاده سرچم – باروق خبر داد و گفت:‌ این حادثه در ساعت ۹:۵۳ صبح امروز رخ داد و علاوه بر یک مورد فوتی، پنج تن دیگر دچار مصدومیت و به بیمارستان منتقل شدند.

در همین زمینه بخوانید:‌

آماده باش پلیس برای سفرهای عید فطر

مصائب عجله و شتاب در رانندگی

سخنگوی اورژانس کشور از واژگونی یک دستگاه سوار پراید در اتوبان تهران به قزوین دوراهی عوارضی ۱و۲ خبر داد و گفت: این حادثه در ساعت ۱۰:۵۴ صبح امروز رخ داد و در جریان آن پنج نفر به بیمارستان منتقل شدند.

تصادف مرگبار در جاده چالوس

خالدی از مرگ یک تن در پی وقوع تصادف میان سواری پراید و سراتو در جاده چالوس بعد از کندر خبر داد و اظهارکرد:‌ این حادثه در ساعت ۱۰:۲۶ صبح امروز رخ داد و در مجموع پنج تن دچار آسیب دیدگی شدند که یکی از آنان فوت کرد و چهار تن دیگر به بیمارستان منتقل شدند.

وی درپایان تاکید کرد که علت تمامی این حوادث از سوی کارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی بررسی و اعلام خواهد شد.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

بیلبورد‌های پایتخت عزادار حضرت سیدالشهدا شد-پیام امروز

۱۱:۵۷ – ۱۶ تير ۱۴۰۳ همزمان با اول محرم‌ماه، ماه پیروزی خون بر شمشیر و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *